regulaminy

polityka prywatności

możesz zadzwonić

696 644 611

możesz napisać e-mail

kontakt@kohani.pl

kontakt

Warsztaty dla mam 
i córek o tworzeniu relacji i więzi.

02 marca 2021

Zapisz się na warsztaty

Twoje dane będą przetwarzane tylko w celu zapisania Cię na warsztaty. Więcej dowiesz się w polityce prywatności.

Imię i nazwisko
Twój e-mail
Telefon
uwagi - pytania
Wiadomość
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych*
Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zadbaj o relację z córką

Możecie zadbać o siebie na wiele sposobów. 

Wspaniałe jest to, że to Wy wybieracie jakie sposoby do Was najbardziej pasują!

Lipowa Chata ma wiele do zaoferowania. Można korzystać z wielu atrakcji.

Nie trzeba nigdzie daleko szukać. To właśnie tu znajdziesz to, co pozytywnie wpłynie na Twój nastrój. Nauczycie się wspólnie rozwijać i odpoczywać. Zregenerujesz siły. Wzmocnisz chęci do działania. Poprawisz jakość swojego życia.

Wypracowujesz nowe spojrzenie na ważne w życiu sprawy.

Jak to zrobić, by pomimo pędzącej codzienności znaleźć czas na skupienie się na tej niesamowitej więzi, niepowtarzalnej, pięknej pomiędzy mamą a córką?

 

Można to zrobić w niesamowitych okolicach Puszczy Noteckiej. Z dala od rozpraszaczy. Tak po prostu być razem. Poznać ciekawe inne duety mam i córek.

 

Wziąć udział w spacerach uważności, ogniskach integracyjnych, warsztatach relacji, ciekawych aktywnościach na świeżym powietrzu.

Zadbacie o jakość komunikacji między Wami. 

To w jaki sposób do siebie mówimy ma bardzo duże znaczenie. Zdarza się, że nieporozumienia zbierane przez lata wspólnego życia potrafią pojawić się w kolejnej kłótni o błahostkę. Nikt tego nie chce. Więc jak mówić, by się słyszeć i słuchać? To właśnie będziemy trenować.

 

Poznacie się lepiej. Jeszcze lepiej. 

Twoja córka staje się kobietą. To nie jest łatwe zadanie, ani dla niej, ani dla Ciebie. Jaka jestem, a jaka chciałabym być i jak to osiągnąć?

Te pytania pozostają zawsze aktualne. 

Mama i córka to role, jakie w tej relacji macie do spełnienia. Warto, by poznać całego człowieka, który się za tym fragmentem znajduje. Odkryjcie swoje cele, marzenia, plany. Niesamowicie zobaczyć, jak ciekawy jest drugi człowiek. Tak bliski, taki nieodkryty!

 

Na warsztatach zadbacie o to, czego potrzebuje Wasza relacja.

Pomogę Wam poznać same siebie i jeszcze lepiej poznać się nawzajem. Wiedza ta jest kluczem do rozwoju relacji. Warto sprawdzić, co możecie zrobić, by ufać sobie bardziej, by czuć się swoim towarzystwie swobodniej. Pomaga to także w bardziej wartościowym i uważnym spędzaniu czasu. Jakość Waszej relacji ma wpływ także na indywidualne życie każdej z Was. Dlatego jest ona tak ważna.

 

Ustalicie indywidualne granice mamy i córki. 

Aby czuć się wolną i swobodną, trzeba mieć poczucie braku zagrożenia. Do tego właśnie konieczne jest określenie własnych granic
i ustalenie, jak mama może przestrzegać granic córki, a córka granic mamy. Dzięki temu wiele z konfliktów w Waszym życiu się po prostu nie pojawi. 

 

Ustalicie indywidualne i wspólne priorytety.

Kiedyś priorytet występował tylko w liczbie pojedynczej. Aktualnie wielość zadań, oczekiwań, spraw powoduje trudność
z podejmowaniem decyzji, dokonywaniem wyboru. Jak się wspierać w podejmowaniu decyzji? Jak współdecydować? Jak pomóc w ponoszeniu konsekwencji podjętych decyzji?

Plan dnia i sprawy organizacyjne.

Plan jest taki, że każdy ma się czuć dobrze w Lipowej Chacie. Każda z mam i córek potrzebuje innych atrakcji, czasu, rodzaju zajęć. Część przebiegu dnia ustalać możecie w związku z tym samodzielnie.

Posiłki - gotujecie lub zamawiamy katering (do ustalenia przed przyjazdem).

Nocleg - macie do dyspozycji całą Lipową Chatę (dormitorium), spanie na sianie, pod namiotem lub hotele i pensjonaty w najbliższej okolicy - chill dla każdego.

Warsztaty odbywają się w godzinie 10 - 13 i 15 - 17.

Wspólne aktywności ustalamy z grupą (ognisko, marszobieg w lesie, joga na łące).

Co będziecie robić na warsztatach?

 

 

 

 

Od czwartku do niedzieli. W gronie kilku innych duetów mam i córek (w wieku 12+).

Dla wszystkich chcących nawiązać głębszą więź, odbudować relacje z dorastającą córką, spędzić czas w niezwykłym miejscu, odpocząć  w naturze.