regulaminy

polityka prywatności

możesz zadzwonić

696 644 611

możesz napisać e-mail

kontakt@kohani.pl

kontakt

KoHani, Hanna Semkło, psycholog, Dormowo, Międzychód, natura

Jesteśmy elementem świata. Zmieniamy go, współtworzymy. Aby niszczyć najmniej jak to konieczne, możemy szanować i użytkować to, co jest do wykorzystania po raz wtóry. Chcę zmienić mały kawałek świata razem z Wami, przez dbanie o relacje z naturą, z samym sobą, z osobami dla nas ważnymi. 

 

Jestem psychologiem, pedagogiem, socjoterapeutą, terapeutą behawioralnym. Zbierałam doświadczenie jako mama dziecka z bogatą historią medyczną, mediator, pedagog i psycholog szkolny i poradniany, terapeuta, trener biofeedbacku, dyrektor placówek oświatowych, sportowiec, żona agronoma.

 

Kocham ruch, powietrze, spacery, sport, czytanie książek, pracę, spotkania z ludźmi, prowadzenie warsztatów, próbowanie nowych rzeczy. Nie lubię korzystać z gotowych przepisów na życie, czy potrawy. Uwielbiam kreatywność, dawanie, tworzenie, działanie.

Moimi nićmi szyte

KoHani, Hanna Semkło, psycholog, Dormowo, Międzychód, natura

Witaj!

Nazywam się Hania Semkło i chciałabym Ci o czym ważnym opowiedzieć.

Projekt Kohani Dormowo powstaje powoli, w duchu slow life. Nic na siłę, wszystko w taki sposób, by sił dodać. Zaczęło się od pięknego miejsca na skraju Puszczy Noteckiej, a może w Gdańsku od szycia toreb zakupowych z materiałów z recyklingu. A może jednak od tworzenia z przyjaciółką i towarzyszką zawodowego życia grupy wsparcia dla mam dzieci z niepełnosprawnościami? Kto to wie. Nasze losy wiodą nas przecież przez niezliczone meandry ciekawych relacji, sytuacji, miejsc i zdarzeń. Sedno dotyka jednak zgody – zgody z samą sobą, z innymi ludźmi, zgody z naturą. Spokoju, który daje las, rzeka, jezioro - przyroda. Rozwoju, który przychodzi w naturalny sposób podczas uczestniczenia  w warsztatach, spotkaniach, campach i spacerach oraz działaniach na rzecz środowiska i ludzi wykluczonych społecznie. Bo dawanie to mnożenie, ubogaca i daje siły na każdy kolejny uśmiech w kolejnych dniach Twojego życia.

Jak się tu znalazłam

O mnie